slideshow

slideshow (6)

00001234201230.jpg

یک نماینده مجلس از وجود "۵۲۰ تخلف محرز" و "خروج ۲۰ هزار میلیارد تومان" پول از کشور در دولت محمود احمدی‌نژاد سخن گفته است. این سخنان در واکنش به نامه کنایه‌آمیز معاون اجرایی احمدی‌نژاد به معاون اول روحانی ایراد شده‌اند.

-مطهری.jpg

چند نماینده مجلس از مسئولان خواسته‌اند برای شناسایی و برخورد با فرستندگان این ییامک اقدام کنند. علی مطهری می‌گوید در صورت لزوم این مسئله در مجلس پیگیری می‌شود.

شهرداری تهران اخیرا بیلبوردهایی درباره‌ شیوه زندگی آمریکایی و نقض حقوق بشر در این کشور ‌در معابر عمومی تهران نصب کرده است. محتوای این بیلبوردها انتقادهای وسیعی در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی برانگیخته است.

-تبلیغاتی--شهرداری.jpg

-شبانه.jpg

مأموران به یک "پارتی مختلط شبانه" در کرمان حمله برده‌اند. به گفته دادستان عمومی و انقلاب کرمان ۲۱ زن و مرد "در راستای اجرای طرح ویژه ارتقای امنیت عمومی" دستگیر شده‌اند.

--1.jpg

محمدجواد ظریف در سخنرانی خود در موسسه سیپری سوئد با موضوع «ضرورت تغییر الگو در خلیج فارس: درس‌هایی از توافقنامه هسته‌ای ایران» گفت: بدترین دشمن حقوق بشر، استفاده سیاسی از این موضوع برای رسیدن اهداف سیاسی است.

قوه قضاییه ایران از بازداشت ۳۵ دختر و پسر در یک پارتی شبانه و اجرای حکم آنها خبر داده است. بر این اساس همه مراحل قانونی، از دستگیری تا صدور و اجرای حکم در کمتر از ۲۴ ساعت طی شده است.

سایت ما در شبکه های اجتماعی

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family