دانستنیها

دانستنیها (21)

دانستنیها

-فای.jpg

بسیاری از افراد که به لپ تاپ، تلفن همراه هوشمند و تبلت ها و غیره معتاد هستند در مورد خطراتوای فای – wifiهشدارها را جدی بگیرند.

-آفتابی.jpg

آنتی رفلکس که به معنی ضد بازتاب نور است، متشکل از ۱۶ لایه با کارایی های مختلف است که ما به صورت یک لایهء رنگی روی عدسی مشاهده می کنیم.

پنج شنبه, 16 ارديبهشت 1395 ساعت 15:49

ورزش کردن در این زمانها خطرناک است

ورزش چه زمانی خطرناک است؟

نارکولپسی شایع‌ترین علت نورولوژیک خواب آلودگی بیش از حد روزانه است و از لحاظ اپیدمیولوژی، نارکولپسی بیماری شایعی نیست.

رابطه سلامت دندان ها با دهان باز خوابیدن

یکی از حشرات خوب و مفید برای باغ و باغچه که صاحبان گل و گیاه عاشق آن هستند،آخوندک(Praying Mantis) است. ممکن است ظاهر آن در نگاه اول کمی ترسناک به نظر برسد و تصور کنید برای گیاهانتان خوب نیست اما در واقع موجودات بسیار جالبی هستند. اطلاعات علمی که از آخوندک وجود دارد نشان میدهد این حشره برای باغچه مفید است بنابراین جذب آنها به باغچه برای شما و گیاهانتان سودمند می باشد. در اینجا درباره چگونگی جذب آخوندک به باغچه، اطلاعات خوبی کسب می کنید.

.jpg

آیا تابحال به این فکر کرده اید که وجود حشرات چه فوایدی برای کره زمین دارد.

 

محققان آمریکایی در این تحقیق جامع به گردآوری اطلاعات مرگ ومیر و طول عمر افراد از منابع مطالعاتی مختلف پرداخته و با ارزیابی یکسری پارامترهای زیستی به این نتیجه رسیدند که افراد کوچک جثه‌تر عمر طولانی‌تری دارند.

به گزارش ایران ناز اگر به صورت هوایی سفر کرده باشید حتما دیده اید که همیشه و در همه هواپیماها،پنجره ها دایره ای یا بیضی شکل هستند. اما آیا تاکنون فکر کرده اید که چرا اینگونه است و آیا فقط بر اساس اصول زیباشناختی، پنجره ها گرد انتخاب می شوند یا دلیل مهندسی دارد؟

آیا می دانید حس چشایی چگونه طعم غذا را تشخیص می دهد؟

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family