تبلیغات ماهواره ای

سه شنبه, 12 اسفند 1393 ساعت 13:15 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

-تی-وی.jpg

با گسترش تبلیغات در رسانه وبدست آوردن موقعیتهای گسترده تر فروش ، تولید کنندگان از غافله ی تبلیغ به هر بهانه ای عقب نمانده و با استفاده ازظرافت های تبلیغاتی به سود آوری وتوسعه ی تولیدی خود کمک میکنند .

اما نوع این تبلیغ باید با حداقل هایی از منطق و راست گفتاری منطبق باشد و نوع انتخاب رسانه در جهت تبلیغ نیز از موارد دیگر این باید ها و نباید هاست .

از آنجا که در تبلیغ هر تولید کننده ای دوست دارد که گوی سبقت را از دیگر هم صنفی خود برباید و با چند گام جلوتر از رقبا ادامه ی مسیر دهد ، لازم است که با حفظ حرمت واحترام به ارزش های فرهنگی و ملیّتی خود، حتی بدون در نظر گرفتن توصیه های مملکتی و از باب احترام به وجود کشورخود اقداماتی را مبذول دارد ، زیرا ارزش گذاری برای مملکت خودی ارزش یک کالا را دوچندان میکند و اگر کالایی به خودی خود در همان کشور ارزش فنی را بدست آورد احتیاج به نوع دیگر تبلیغات و در شبکه ای خارج ار عرف بوجود نمی آید .

مدیرانی که پیشرفتشان بواسطه ی همین افراد جامعه بوده نباید خطوط قرمز را دور بزنند و با ندانم کاریهایشان ناخواسته خود را در دام تبلیغات مسموم دشمن بیندازند .

دشمنان ما که بواسطه ی تبلیغات رسانه ای، تغییر جهت اذهان را نشانه گرفته اند با دریافت چنین تبلیغاتی از تولید کنندگان ما ،اهداف خود را نزدیکتر دیده وبا کمک های اینچنینی گروهی از تولیدکنندگان ، قوّت قلبی نیز در جهت ادامه مسیر خود خواهند یافت .

چندی نگذشته است که گروهی از ورزشکاران ما ناخواسته با درگیر شدن در تبلیغات مسموم رسانه ای ، گروهی از افراد جامعه را درگیر مشکلات فراوان نمودند و جدا از به هدر دادن مال آنان در خریدهای دروغین ، خوراک تبلیغاتی گسترده ای را نیز به دست دشمنانمان دادند، و تکرار این ماجرا به هر صورتی برایمان جایز نخواهد بود .

لذا مدیران ومسئولین امور نباید از کنار اینگونه رفتار های نابجا که شاید در آینده با ندانم کاری گروهی دیگرادامه یابد را سرپوش گذارده و اعمال موجود را حتی با هشدار نیروی انتظامی به عدم پخش چنین تبلیغاتی نادیده بگیرند .

    حمید بیات

.jpg      -1.jpg

.jpg    1.jpg

خواندن : 3889 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(124 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family