تجمع اعتراضی جمعی از بازنشستگان ارتش در برابر مجلس ایران

یکشنبه, 23 خرداد 1395 ساعت 18:59 اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

-ارتش.jpg

شماری از بازنشستگان نیروهای مسلح ایران در برابر مجلس تجمع کردند. تجمع آنان در اعتراض به پرداختی‌های بسیار کم به بازنشستگان نیروهای مسلح و اجرا نشدن مصوبه مجلس درباره پرداخت مابه‌التفاوت بازنشستگی پیش از سال ۸۶ بود.

رسانه‌های ایران خبر از تجمع گروهی از بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران در صبح روز یکشنبه (۲۳ خرداد/ ۱۲ ژوئن) در برابر ساختمان مجلس شورای اسلامی در میدان بهارستان تهران داده‌اند.

تجمع‌کنندگان علت تجمع خود را اعتراض به پایین بودن حقوق دریافتی و عدم اجرای مصوبه مجلس درباره مابه‌التفاوت بازنشستگی قبل از سال ۱۳۸۶ اعلام کرده‌اند.

نسیم آنلاین می‌نویسد، تجمع‌کنندگان نسبت به نحوه پرداخت حقوق خود و همچنین به مابه‌التفاوتی که نسبت به بازنشسته‌های سال ۸۶ به قبل و اکنون وجود داشته، اعتراض داشته‌اند. آنها گفته‌اند که مابه‌التفاوتی که قرار بوده به آنها تعلق گیرد، پرداخت نشده و مبلغ موجود به خزانه بازگشته است.

به نوشته وبسایت روزنامه "اعتماد"، تجمع‌کنندگان همچنین خواهان برقراری عدالت در پرداختی بین بازنشستگان کنونی و قبل از سال ۸۶ شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری آریا، معترضان همچنین خواستار اجرای کامل قانون مدیریت خدمات کشوری شده‌اند.

سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح در اردیبهشت ماه گذشته با مشکل پرداخت حقوق بازنشستگان روبه‌رو بوده و توانسته این مشکل را به کمک دولت ایران رفع کند.

به گزارش رسانه‌ها، صندوق‌های بازنشستگی مختلف در ایران از جمله نیروهای مسلح، صنعت فولاد و راه آهن، دوران بحران را می‌گذرانند. سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در ماه اردیبهشت اعلام کرد که در پی یافتن راهی برای حل این بحران است.

خواندن : 2421 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

آخرین ویرایش در دوشنبه, 07 تیر 1395 ساعت 01:37

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family