شیرین کاری آموزش و پرورش

سه شنبه, 19 اسفند 1393 ساعت 01:06 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

6-2.jpg

بانکوک و پاتایا ، هدیه ی صندوق ذخیره ی فرهنگیان با وام 2 میلیونی و کارمزد 5 درصدی ! (رادیو پیام 28 بهمن 93)

خبری که بسیار تعجب برانگیز بود و شنیدن آن از زبان مسئول صندوق ذخیره فرهنگیان و تائید پرداخت وام جهت مسافرت به بانکوک و پاتایا حیرت برانگیز تر !

آموزش و پرورش با اعطای وام با کارمزد پایین اقدام به برگزاری تور در جهت بالا بردن روحیه وراند مان تدریس بهینه ترمعلمان نموده است ، تا این عزیزان پس از بازگشت با توانی مظاعف به ادامه ی کار خود مشغول گردند .

البته شایان ذکر است که وام فوق فقط در جهت استفاده از تور و مزایای مسافرتی ذکر شده قابل دریافت خواهد بود ودر صورت نیاز به وام، جهت دیگر امور باید از ارگان های ذی ربط دیگری درخواست وام نمود .

ایده ی این فکر نو از کجا بوده و چگونه آموزش و پرورش با آن موافقت نموده خودجای تعجب فراوان دارد امّا مسافرت به پاتایا وبانکوک از نکات بسیار بحث برانگیز این شیرین کاری است که باید به آن توجه ویژه ای گردد.

درست است که معلمان حق سفر به تایلند را دارند ، اما کاش این وام برای هر مسافرت برون مرزی ،که دوست داشتند تخصیص      می یافت و آنان با رضایت خود اقدام به مسافرت می کردند .

کشوری که دولتهای اروپایی و آمریکایی از رفتن به آنجا اتباع خود را منع می نمایند و بخاطر عنوان امراض ، بی بندو باریها و دیگر مسائل غیر اخلاقی این کشور را مقصد اول خود در جهت مسافرتهای توریستی نمی دانند .

حال چگونه است که بعضی ازمسئولین ایران اسلامی ما با چنین تدبیری ، اینگونه کشورها را برای قشر بسیار تاثیر گذار مملکت که وضیفه ای بسیار خطیری را نیز دارا هستند بر پا می کنند !

در انتها لازم است که قبل از هر چیز، به قسمتهای دیگر موجود در زندگی معلمان توجه گردد و قدردان آنان که از قشر بسیار زحمتکشی هستند باشیم .

حمید بیات

خواندن : 4288 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(128 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family