عروس تلگرامی عفت و حیا نداشت / داماد خود را حلق آویز کرد

یکشنبه, 13 تیر 1395 ساعت 16:56 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

a9626117ae9549cb9771c8f05dfb7c4f.jpg

رکنا: دل‌باخته شده بود و می‌گفت اگر به دختر موردعلاقه‌اش نرسد، خودش را می‌کشد. خانواده راضی نبودند؛ اما گوشش بدهکار این حرف‌ها نبود.

 

پدرومادر سعی می‌کردند فضایی دوستانه برایش بسازند. آن‌ها تاکید می‌کردند تو برای ازدواج آمادگی نداری، حداقل فرصت بده درمورد این دختر و خانواده‌اش تحقیقاتی انجام بدهیم.

اما پسر جوان بی‌تاب و بی‌قرار بود و آنچه عطش این عشق هیجانی‌ را شعله‌ورتر می‌کرد، ارتباط این دو جوان در شبکه‌های مجازی بود و شب‌ها تا دیروقت با یکدیگر در تماس بودند.

پدر بازنشسته ناچارا کوتاه آمد و این ازدواج ناخواسته سرگرفت. خانواده دختر هم راضی نبودند. سه هفته گذشت و پسر جوان عصبی و افسرده شده بود. پدرش به او امید می‌داد دل به زندگی بده و نگران آینده نباش، خدا خودش درست می‌کند؛ اما داماد جوان دمق بود و بالاخره حرف دلش را زد و گفت که می‌خواهد الناز را طلاق بدهد و تهدید می‌کرد اگر به خواسته‌اش نرسد، خودش را می‌کشد. عروس هم پایش را در یک کفش کرده بود و طلاق می‌خواست. این تهدید حدود یک سال به طول انجامید. پدر نگران آبرویش بود. پسر جوان به پدرش گفت: نامزدم عفت و حیا ندارد و... .

پسر جوان در اقدامی باورنکردنی خود را حلق آویز کرد و به زندگی خود پایان داد.

خواندن : 614 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آخرین ویرایش در یکشنبه, 13 تیر 1395 ساعت 16:58

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family