دعوا بر سر کبوتر

یکشنبه, 18 بهمن 1394 ساعت 22:30 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

بعدازظهر یکم بهمن ماه سال 85 مأموران پلیس اسلامشهر در جریان دعوای مرگباری قرار گرفتند.

 

تیم جنایی وقتی با پیکر خون‌آلود مرد 37 ساله‌ای به نام هوشنگ روبه‌رو شد در بررسی‌های میدانی دریافت جنایت بر سر کبوتر رخ داده است.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات میدانی پی بردند که برادر قربانی برای گرفتن کبوترش به پشت‌بام خانه همسایه رفته است. همزمان پسر همسایه با دیدن او روی پشت‌بام به این اقدامش اعتراض می‌کند و بر سر همین موضوع بین اعضای دو خانواده – همسایه – مشاجره لفظی بالا گرفته و به جان هم افتادند و پسر جوانی به نام مجید که میهمان خانه عمویش بوده با ضربات چاقو، پسر همسایه را کشته است.

 پلیس برای ردیابی و دستگیری عامل جنایت وارد عمل شد و پس از دو سال وی که مجید نام دارد را بازداشت کرد. مجید در بازجویی‌ها به قتل هوشنگ اعتراف کرد و گفت: روز حادثه من میهمان خانه عمویم بودم و ناخواسته قتل را انجام دادم و از همان دقایق نخست بشدت پشیمانم چرا که مقصر حادثه پسرعمویم بود و وی نیز فراری است.

این پسر جوان وقتی در شعبه 113 داگاه کیفری استان تهران محاکمه شد با حکم قصاص روبه‌رو شده و این حکم از سوی قضات شعبه 7 دیوانعالی کشور نیز مورد تأیید قرار گرفت. زمانی که مجید در محوطه زندان پای چوبه دار رفت با التماس از خانواده قربانی مهلت گرفت و توانست با پرداخت دیه یک میلیارد و 100 میلیون تومانی زندگی دوباره برای خودش بخرد.

صبح دیروز قاتل از جنبه عمومی جرم پیش روی قضات شعبه 10 دادگاه کیفری یک استان تهران ایستاد و گفت: در خیابان آزادی نمایشگاه خودرو داشتم، آن روز میهمان خانه عمویم بودم که بین پسرعمویم و پسر همسایه بر سر کبوتر دعوا شد و من قتل را انجام دادم. وی افزود: این جنایت باعث شد که پدرم داروندارش را برایم بفروشد تا من از اعدام نجات پیدا کنم. دوست دارم هرچه زودتر از زندان بیرون بیایم تا بتوانم زحمات پدرم را جبران کنم.

 

منبع:خبرآنلاین

 

خواندن : 485 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

آخرین ویرایش در یکشنبه, 13 تیر 1395 ساعت 13:03
محتوای بیشتر در این بخش: تعرض به زنان با وعده ازدواج »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family